Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bezpiecznych WAKACJI!!!

Drodzy Uczniowie i Rodzice!!!
Rozpoczęły się upragnione wakacje – czas odpoczynku, przygód i beztroski. Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim o kilku ważnych zasadach, które pomogą spędzić ten okres bezpiecznie i zdrowo.

Zasady Bezpieczeństwa na Wakacje:

  1. Bezpieczne kąpiele: Pamiętajcie, aby korzystać tylko ze strzeżonych kąpielisk i zawsze być pod opieką dorosłych podczas pływania.
  2. Ochrona przed słońcem: Stosujcie kremy z filtrem UV, noście kapelusze i okulary przeciwsłoneczne, aby chronić skórę i oczy przed szkodliwym działaniem słońca.
  3. Bezpieczeństwo na drogach: Przypominamy o noszeniu kasków podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Przechodząc przez jezdnię, zawsze upewnijcie się, że jest to bezpieczne.
  4. Rozwaga w górach: Podczas górskich wędrówek pamiętajcie o odpowiednim obuwiu, ubraniu i zawsze informujcie kogoś o planowanej trasie.
  5. Ostrożność przy ogniskach: Zachowajcie ostrożność przy rozpalaniu ognisk. Pamiętajcie, aby robić to tylko w wyznaczonych miejscach i zawsze pod nadzorem dorosłych.
  6. Kontakt z przyrodą: Bądźcie ostrożni podczas spotkań z dzikimi zwierzętami i roślinami. Unikajcie dotykania nieznanych roślin i zwierząt.
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, pełnych radości i niezapomnianych wakacji. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i wracajcie do nas zdrowi i wypoczęci we wrześniu!

Bezpieczne wakacje