Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Programy

Różnorodne Programy Edukacyjne w Naszej Szkole

Jesteśmy dumni z uczestnictwa naszej szkoły w różnorodnych programach edukacyjnych, które wspierają rozwój naszych uczniów i poszerzają horyzonty w dziedzinie nauki.

Aktualnie bierzemy udział między innymi w:

  1. Laboratoriach Przyszłości: Programie, który umożliwia eksplorację nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w edukacji.

Laboratoriach Przyszłości

2. Programie dla Szkół: Inicjatywie, która ma na celu promowanie wśród dzieci zdrowej diety, bogatej w owoce i warzywa oraz produkty mleczne.

Programie dla szkół

3. Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Emocja": Projekcie, który skupia się na rozwijaniu kompetencji emocjonalnych i społecznych u uczniów poprzez różnorodne działania edukacyjne.

Emocja

4. Zbieram to w Szkole: Akcji mającej na celu edukację i promowanie odpowiedzialności społecznej w zakresie segregacji odpadów oraz dbania o środowisko.

Zbieram to w szkole

5. Zostań Super Zakrętakiem: Programie motywacyjnym, który zachęca uczniów do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia poprzez różnorodne formy aktywności sportowej i rekreacyjnej.

Zostań Super Zakrętakiem

Zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego uczestnictwa w tych programach, które nie tylko wspierają rozwój osobisty, ale także przyczyniają się do budowania pozytywnej atmosfery i wspólnoty w naszej szkole.

 

logo-Laboratoria_Przyszłości_poziom_kolor Program dla szkół 

Emocja

 Zbieram to w szkole