Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XXV-lecie - FINAŁ

Dnia 08 września 2023 odbył się finał obchodów XXV-lecia nadania imienia Kazimierza Kirejczyka Szkole Podstawowej Specjalnej nr 194 w Łodzi.

Finał rozpoczęliśmy od uczestniczenia całą społecznością szkolną w uroczystej mszy świętej, która odbyła się w kościele parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej.

Na mszy obecni byli nasi wyjątkowi goście - Państwo Iwona i Juliusz Kirejczykowie (syn Kazimierza Kirejczyka z żoną), a także bratanek Naszego Patrona - Kazimierz Kirejczyk z żoną Bogumiłą.

Mszę odprawił ksiądz proboszcz, a oprawę mszy zadbała Pani Beatka.

Po mszy wszyscy zebrani udali się do szkoły, gdzie odbył się apel. Podczas apelu obejrzano film o Naszym Patronie, odczytano uzasadnienie wyboru Patrona. Było emocjonująco i wzruszająco.

Na uroczystości obecna była też była Pani Dyrektor Szkoły, która to była inicjatorką nadania imienia Kazimierza Kirejczyka naszej szkole.

Po oficjalnej części odbył się Quiz wiedzy o Patronie, gdzie ekspertami byli Pan Juliusz oraz Pan Kazimierz. Były też występy uczniów - wyjątkowy taniec i śpiew uczennic szkoły oraz podziękowania dla Naszych Gości.

Na zakończenie uroczystości głos zabrali Państwo Kirejczykowie - Iwona i Juliusz - składając gratulacje i podziękowania Pani Dyrektor Zdzisławie Jóźwiak.

To był dzień pełen niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu na Facebook'u - Finał XXV-lecia