Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XXVI Mistrzostwa Łodzi Szkół Specjalnych w Pływaniu

Dnia 05 czerwca 2024r. na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 190 w Łodzi odbyły się XXVI Mistrzostwa Łodzi Szkół Specjalnych w Pływaniu.

Organizatorami zawodów była nasz szkoła - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 194 w Łodzi oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi.

Zawody miały na celu popularyzacje pływania wśród dzieci i młodzieży, a także pokonywanie własnych ograniczeń i trudności oraz właściwe przeżywanie emocji sportowych.

Zawodnicy mierzyli się w dwóch kategoriach wiekowych, w podziale na płeć, w 4 konkurencjach:

  • 25m stylem grzbietowym,
  • 25m stylem dowolnym,
  • 50m stylem grzbietowym,
  • 50m stylem dowolnym.

Po skończonych konkurencjach zostały przyznane dyplomy i medale dla zwycięzców ufundowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi.

A wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodki poczęstunek od Firmy Oskroba, a także nagrody ufundowane przez Firmę Grot.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, a także ich opiekunom za wsparcie, a sponsorom za zapewnienie nagród.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Zawodów na naszym FunPage'u na Facebook'u.