Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie Pani Dyrektor Zdzisławy Jóźwiak

Dnia 13 czerwca 2024 roku w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – akademia, na której pożegnaliśmy naszą wieloletnią Panią Dyrektor Zdzisławę Jóźwiak, która po wielu latach pełnienia swojej funkcji przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Było to niezwykle wzruszające wydarzenie, pełne wspomnień, podziękowań i ciepłych słów. Uroczystość zgromadziła całą społeczność szkolną, która z szacunkiem i wzruszeniem żegnała naszą wieloletnią Panią Dyrektor Zdzisławę Jóźwiak.

Akademia rozpoczęła się o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej, pięknie udekorowanej na tę okazję, która wypełniła się uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz sympatykami naszej szkoły. Wszyscy zgromadzeni przyszli, aby wyrazić swoją wdzięczność za lata pracy i oddania Pani Dyrektor.

W programie uroczystości znalazły się:

  • Uroczyste przemówienie Pani Wicedyrektor, która podkreślała profesjonalizm i serdeczność, jaką przez lata wykazywała się Pani Dyrektor oraz wyjątkowy wkład Pani Dyrektor w rozwój szkoły oraz jej niesamowite zaangażowanie.
  • Wzruszające występy artystyczne przygotowane przez uczniów, w tym recytacje, śpiewy oraz krótkie przedstawienia teatralne, które odzwierciedlały wdzięczność i szacunek do Pani Dyrektor, a które wywołały łzy wzruszenia w oczach wielu uczestników.
  • Prezentacja multimedialna, która przypomniała najważniejsze osiągnięcia i zasługi Pani Dyrektor, a także ukazywała wizerunek Pani Dyrektor, jej uśmiech, ciepło, serdeczność oraz przyjacielskie uściski, jakie oferowała wszystkim wokół. Dzięki tej prezentacji mogliśmy przypomnieć sobie, jaka była Pani Dyrektor w codziennych sytuacjach – zawsze gotowa do pomocy i wsparcia, zarażająca wszystkich swoim optymizmem.
  • Wręczenie pamiątkowego albumu, w którym znalazły się zdjęcia i wspomnienia z minionych lat, oraz bukietu kwiatów jako symbol naszej wdzięczności.

Podczas swojego pożegnalnego przemówienia, Pani Dyrektor Zdzisława Jóźwiak podziękowała wszystkim za wspólnie spędzone lata, za współpracę i wsparcie. Wyraziła również nadzieję, że szkoła będzie dalej rozwijała się w duchu wartości, które starała się zaszczepić.

Cała społeczność szkolna miała okazję osobiście pożegnać się z Panią Dyrektor, składając jej najlepsze życzenia na nową drogę życia. Były łzy wzruszenia, uśmiechy oraz wiele serdecznych słów.

Ta akademia na długo pozostanie w naszej pamięci jako symbol zakończenia pewnego etapu i jednocześnie jako piękne wspomnienie o Pani Dyrektor, która wniosła tak wiele do naszej szkoły.

Po części oficjalnej, wszyscy zebrani mieli okazję do wspólnych rozmów i wspomnień podczas przygotowanego poczęstunku. Był to czas pełen emocji i refleksji nad minionymi latami.

Pani Dyrektor, dziękujemy za wszystkie lata poświęcone naszej szkole, za każdy uśmiech, słowo otuchy i wsparcia. Życzymy zdrowia, spokoju i wielu radosnych chwil na emeryturze.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Społeczność Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 194 w Łodzi

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z tego wydarzenia na naszym FunPage'u na Facebook'u - Pożegnanie Pani Dyrektor