Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Koduj z Gigantami” - bezpłatne warsztaty z programowania

„Koduj z Gigantami” to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.
Motywem przewodnim warsztatów będzie cyberbepieczeństwo.
Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich.
 
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE oraz Pani Prezydent Hanna Zdanowska.
 
Warsztaty stacjonarne odbędą się w naszej placówce przy ulicy Gdańskiej 126/128, w terminach 3-4.09 oraz 10-11.09.2022 r., a online w terminie 3-25.09.2022 r.
 
Dla Uczniów z Łodzi i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:
  • klasy 1-3: programowanie w języku Scratch oraz Minecraft Education Edition
  • klasy 4-6: programowanie w języku Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor, a w przypadku warsztatów online, do wyboru są także warsztaty z tworzenia stron internetowych.
  • klasy 7-8 oraz szkoła średnia: programowanie w językach Python oraz C#
Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.
 
Bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów "Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo"