Pani Wiceprezydent Łodzi w naszej szkole
W dniu 14 stycznia 2026 r. naszą szkołę odwiedziła Wiceprezydent Miasta Łodzi, Pani Małgorzata Moskwa‑Wodnicka. Wizyta odbyła się w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 176 w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 194.
Podczas spotkania Pani Wiceprezydent zapoznała się z codzienną działalnością placówek, obserwowała pracę nauczycieli i specjalistów oraz miała okazję porozmawiać z kadrą pedagogiczną o najważniejszych potrzebach i wyzwaniach edukacji specjalnej. Z zainteresowaniem przyglądała się także temu, w jaki sposób uczniowie rozwijają swoje umiejętności i pasje w przyjaznym, wspierającym środowisku szkolnym.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Wiceprezydent za poświęcony czas, życzliwość oraz okazane wsparcie. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować naszą codzienną pracę i działania podejmowane na rzecz uczniów oraz całej społeczności szkolnej.
Wizyta Wiceprezydent Miasta Łodzi w naszej szkole - fotorelacja
